Wyjazd na szóstkę!!!

W sobotę 20.10,2012r. odbyły się VIII Powiatowe Mistrzostwa pod patronatem Starosty
Grodziska Mazowieckiego.

Wystartowało 320 zawodników z ponad 20 klubów.

Nasz klub reprezentowało siedmioro zawodników, startujących pod opieką trenerki kadry Anny Jagiełło zdobywając sześć medali.

W kategorii dzieci :

Oliwia Resztak –Oliwka zaczyna dopiero swoją drogę na matach i są to jej drugie zawody i kolejne dwie całkiem niezłe walki, niestety widać jeszcze brak doświadczenia na macie, dlatego zdobyty srebrny medal na pewno będzie dla niej zachętą do dalszego doskonalenia.

Druga nasza amazonka Izabella Kwiatkowska – Iza niestety miała swój słabszy dzień, mimo ambitnej walki musiała uznać wyższość przeciwniczek i ostatecznie zajęła 4 miejsce. Iza bierz się „do pracy”, bo dobrze wiesz, że medal był bardzo blisko!!!

Jakub Berger –Kuba jak zawsze w swoim stylu nie dał żadnych złudzeń przeciwnikom, wszystkie pięć walk wygrał szybko, pewnie i przed czasem, oczywiście na piersi powiesił złoty medal.

Jakub Gacek – Kuba wykazał się bardzo dobrą postawą, niestety w pierwszej walce trafił na bardzo mocnego zawodnika i to była jego jedyna przegrana walka, pozostałe wygrał szybko i przed czasem zdobywając ostatecznie srebrny medal.

Michał Berger –wygrał wszystkie swoje walki, niestety jedna nie była wygrana przed czasem do czego nas już Michał przyzwyczaił, jednak złoty medal na pewno cieszy nas wszystkich.

W kategorii młodzik:

Mateusz Resztak –Mati trafił w pierwszej walce na wicemistrza Polski młodzików szybko przeszedł do ataku wykonując technikę przez wszystkich obserwujących uznaną na ippon, niestety sędzia na macie uznał inaczej przyznając wazari.

Mateusz objął prowadzenie i utrzymywał je prawie do końca, niestety zamiast utrzymywać swoją przewagę, dalej atakował co w ostatnich sekundach wykorzystał jego przeciwnik robiąc kończącą kontrę.

Resztę walk nasz Resztak, wygrał bez problemu zdobywając brązowy medal.

Krystian Zjawiony –Krystian walczył ze zmiennym szczęściem zdobywając ostatecznie trzecie miejsce i brązowy medal.

Reasumując nasza ósemka zdobyła 6 medali w tym 2 złote, 2 srebrne i dwa brązowe, jest to świetny wynik.

Trenerce i jej podopiecznym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

A.B.

Strona stworzona przez Rock SEO.