Worek medali w Grodzisku Mazowieckim

Rewelacyjnie zaprezentowali się nasi najmłodsi zawodnicy w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. W turnieju brało udział około 500 zawodników z klubów z całej Polski oraz Litwy. Na 14 startujących aż 11 osób wróciło do domu z medalem!

Złoty medal w kategorii dzieci starsze zdobyła Izabela Kwiatkowska. Iza nie pozostawiła złudzeń swoim przeciwniczkom, wygrywając wszystkie 3 walki przed czasem.

Srebrne medale wywalczyli:

Mateusz ResztakKrystian Zjawiony oraz Julia Tkaczyk. Mateusz może zaliczyć swój występ do jednych z najbardziej udanych. W pierwszej walce pokonał zawodnika, z którym dotychczas nie udawało się mu zwyciężyć. Brawo!

Brązowe medale zdobyli : Urszula Wanot, Wiktoria Tokarska, Oliwia Resztak, Patryk Adamczyk, Aleksander Pluciński, Sylwia Szewczyk i Aleksandra Borkowska.

Piąte miejsca zdobyli: Martyna Cieślak i Łukasz Stanisławski. który w walce o brązowy medal spotkał się z kolegą klubowym Olkiem Plucińskim. Po bardzo wyrównanej walce, decyzją sędziów, zwyciężył Olek.

Po pierwszej walce z turnieju odpadł Kacper Szewczyk. Były to pierwsze zawody dla Kacpra. Mimo dużej tremy i większych umiejętności przeciwnika, walczył bardzo dzielnie i stanął do walki jak równy z równym.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Najbardziej cieszą postępy, jakie poczynili wszyscy zawodnicy i  postawa w czasie walki. Wszyscy poważnie podeszli do zawodów i walczyli do końca.  Czasami brakuje jeszcze doświadczenia i umiejętności technicznych, ale wszystko jest do nadrobienia.

Strona stworzona przez Rock SEO.