Wigilia klubowa

Dnia 20.12.2012r. na sali judo przy ul. Tamka odbyła się jak co roku nasza Wigilia klubowa. Tym razem spędzaliśmy ją w szczególnie licznym gronie, dla wielu najmłodszych zawodników była to pierwsza wigilia w naszym klubie. 

Przy suto zastawionym judockim stole podsumowaliśmy mijający rok sportowy, uhonorowaliśmy najlepszych sportowców i podziwialiśmy występy naszych zawodników. Odbyły się również egzaminy na stopnie szkoleniowe

Na początek odbyła się rozgrzewka, później rodzice razem z dziećmi wzięli udział w wielu zabawach i konkursach, m.in wyścigi rzędów, przeciąganie liny, quiz wiedzy o judo. Wszyscy chętnie brali udział w zabawach, śmiechu było co nie miara, a na najlepszych czekały medale:)

Następnie odbyły się pokazy judo naszych starszych zawodników : Nataszy Szatkiewicz, Izy Kwiatkowskiej, Jakuba Gacka i Mateusza Resztaka. Swoje umiejętności zaprezentowały również nasze Panie trener Kasia i Ania. Zarówno dzieci jak i rodzice mieli okazje zobaczyć jak wygląda profesjonalne judo i poznać możliwości niepozornych kobiet;)

Na koniec odbyły się egzaminy na stopnie 6 i 5 kyu. Większość dzieci była świetnie przygotowana i bezbłędnie uporała się z wymaganiami egzaminacyjnymi.

Spotkanie umiliła nam nasza zawodniczka Emilia Gzowska- uczennica szkoły muzycznej, wykonując znane wszystkim kolędy na skrzypcach.

Mamy nadzieje, że w przyszłym roku spotkamy się w tym samym gronie przy stole Wigilijnym i spędzimy ten czas tak miło jak w tym roku.

Zdjęcia z Wigilii pod tym linkiem

Strona stworzona przez Rock SEO.