V Memoriał im. Jigoro Kano w Luboniu

W miniony weekend w Luboniu k/ Poznania odbywał się V Memoriał im Jigoro Kano. Na tatami stanęło prawie 1100 zawodników z klubów z całej Polski i kilku państw europejskich. Turniej odbywał się na 8 matach, w dużej, nowoczesnej hali. Nasz klub dzielnie reprezentowało 7 zawodników.

Najlepiej spisał się Jakub Gacek zajmując I miejsce w kat. wag. -60kg, wygrywając 4 walki przed czasem. Kuba poczynił ogromny postęp w treningach, co przekłada się na wyniki sportowe. Tydzień wcześniej Kuba wywalczył złoto w Turnieju Ligii Szkolnej.

Brązowy medal w kat. wag. -81kg. wywalczył Mateusz Deka. Pomimo, że Mateusz ćwiczy zaledwie od roku, już nie odstępuje czołówce Ogólnopolskiej.

V miejsce w kat. wag. -26kg wywalczyła Martyna Cieślak.

VII miejsca wywalczyli Łukasz Stanisławski w kat. wag. -30kg, Aleksander Pluciński w kat. wag. -33kg oraz Nikodem Ignatowski w kat. wag. – 27kg.

Brawa dla chłopaków i Martyny za przezwyciężenie tremy towarzyszącej tak ogromnemu turniejowi i wole walki.  Prawie wszystkie pojedynki były bardzo wyrównane, a o zwycięstwie decydowały pojedyncze punkty.

IX miejsce w kat. wag. – 46kg zajął Patryk Adamczyk

Serdecznie gratulujemy!!

Strona stworzona przez Rock SEO.