Sukcesy w stolicy

W sobotę 08.11.2014 odbył się w  Warszawie Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki, organizowany przez klub sportowy Lemur. Na tatami stawiło się około 600 zawodników!! Na szczęście pomimo tak dużej ilości zawodników, zawody przebiegały sprawnie i praktycznie bez opóźnienia. Nasz klub reprezentowało sześcioro zawodników, z których każdy zajął punktowane miejsce!! Jest to spory sukces, biorąc pod uwagę, że w niektóre kategorie wagowe liczyły ponad 50 uczestników!

P1020409

Brązowy medal w kat. wagowej -33 kg., po sześciu walkach (pięciu wygranych na ippon) wywalczył Łukasz Stanisławski. Łukasz na każdych zawodach prezentuje stały wysoki poziom walk, a jego repertuar technik zawstydziłby niejednego starszego zawodnika. Brawo!

IV miejsce w kat.wagowej -37 kg. zdobyła Wiktoria Tokarska

V miejsce w kat. wagowej -34 kg wywalczyła Magda Ejsmont

na VII miejscach uplasowali się Nikodem Ignatowski i Aleksandra Borkowska ( -33kg i  -34kg)

IX miejsce zdobył Aleksander Gapiński w kat. wagowej -36kg – najliczniejsza kategoria wagowa turnieju.