Mistrzostwa Polski Seniorów

Sobota upłynęła pod znakiem zawodów zarówno dla tych najmłodszych zawodników jak i dla tych najstarszych.
W Mistrzostwach Polski Seniorów, które rozgrywane były w Luboniu koło Poznania brązowy medal w kat. wagowej -73kg zdobył Piotr Kurkiewicz. Piotrek wygrał 5 walk przed czasem, wykonując imponujące Ippony; uległ jedynie w walce ćwierćfinałowej zawodnikowi Gwardii Wrocław Piotrowi Płońskiemu, który ostatecznie uplasował się na 2 miejscu.
W tych samych zawodach V miejsce zajęła Agata Cal w kat. wagowej – 63kg. Bardzo niewiele zabrakło do osiągnięcia najniższego stopnia podium; niestety w walce o 3 miejsce po ryzykownym ataku Agata została skontrowna na plecy. Obojgu serdecznie gratulujemy wyników i mamy nadzieję, że w przyszłym roku powrócimy z samymi złotymi medalami.