Łódzkie randori

W środę  24.10.2012r. dzięki porozumieniu kierowników sekcji oraz trenerom kadry dwóch najlepszych klubów Łódzkich: Gwardii i AZS, oraz bardzo silnego Justsport-u Justynów odbyło się randori wszystkich grup wiekowych.

Udział wzięło  wielu zawodników oraz zawodniczek każdy z nich miał okazję się sprawdzić, sala judo została wypełniona po brzegi. 

Nareszcie dzięki porozumieniu ponad podziałami, Łódzcy zawodnicy trenujący judo mieli możliwość doskonalenia i rozwijania swoich umiejętności, nie tylko w tym samym znanym im doskonale składzie  swojej sekcji. Konfrontacje na macie były bardzo zaciekłe i widowiskowe, wykonano wiele ciekawych technik. Miejmy nadzieje, że stanie się to cyklicznymi spotkaniami, co na pewno pomoże naszym Łódzkim zawodnikom na turniejach w całym kraju.

Organizatorom dziękujemy w imieniu zawodników i prosimy o więcej, mając nadzieję, że jest to zaczątek dobrej współpracy łódzkiego środowiska judo dla dobra wszystkich !!!

 

Szczególne podziękowanie należy się szefowi oraz trenerowi sekcji Justsportu Stanisławowi Hiltowi oraz jego współpracownikom, dla których zaplanowanie dojazdu wiąże się z większymi komplikacjami.

Strona stworzona przez Rock SEO.