Funny Judo- Turniej z Okazji Dnia Dziecka- wyniki

W sobotę 31.05.2014r. na sali judo przy ul. Tamka 12 odbył się Turniej z Okazji Dnia Dziecka, dedykowany najmłodszym zawodnikom, którzy nie mają jeszcze prawa startu na oficjalnych zawodach judo.

P1010213

P1010262

Dzieci rywalizowały w konkurencjach ogólnosprawnościowych, w których sprawdzane były szybkość, gibkość, zwinność i siła. Oprócz tego wszyscy zawodnicy uczestniczyli i wielu zabawach i grach. Zarówno dzieci jak i rodzice świetnie się bawili, każdy uczestnik oprócz dyplomu, otrzymał atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Nasz klub reprezentowało wielu zawodników, zarówno z grupy młodszej jak i starszej. Wszyscy spisali się na medal i dali z siebie wszystko.

Serdecznie dziękujemy starszym zawodnikom naszego klubu za pomoc w organizacji turnieju. Ubolewamy, że tak niewiele klubów z naszego województwa zdecydowało się zgłosić swoich zawodników. Mamy nadzieję, że za rok na liście startowej odliczy się znacznie więcej uczestników, zachęconych rodzinną atmosferą, w jakiej przeprowadzony jest turniej i ciekawymi nagrodami.

Poniżej link do wyników zawodów i zdjęć z turnieju.

zdjęcia

wyniki zawody

Strona stworzona przez Rock SEO.