Dni Japońskie- pokaz

W miniony weekend na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbywały się Dni Japońskie.

Dni-Japońskie

Jednym z punktów programu był pokaz judo i ju-jitsu organizowany przez nasz klub. W pokazie brały udział dzieci z grupy średniozaawansowanej oraz zawodnicy kadry klubu prezentując swoje zdolności gimnastyczne oraz techniki judo. Następnie swoje umiejętności przedstawili Katarzyna i Piotr Kurkiewicz. W drugiej części pokazu na tatami wkroczyła grupa zawodników ju-jitsu, prezentując różnorodne formy walki, zarówno z bronią jak i bez. Urządzone widowisko wprawiło publiczność w osłupienie, a wysiłek zawodników został nagrodzony gromkimi brawami. Całość pokazu prowadzona była przez trenera Leszka Piąstkę. W tle, na ekranie widzowie mogli podziwiać zdjęcia zgromadzone przez naszych zawodników podczas kilkukrotnych wyjazdów na Turnieje do Japonii.

W pokazie udział wzięli:

Nikodem Ignatowski, Łukasz Stanisławski, Oliwia Resztak, Ula Wanot, Karolina Dobrowolska, Aleksandra Kowalczyk, Mateusz Resztak, Patryk Adamczyk, Katarzyna Kurkiewicz, Piotr Kurkiewicz, Aleksander Zalega, Michał Wasążnik, Michał Pawlicki, Aleksandra Gzowska, Jacek Szczeblewski, Anna Jagiełło oraz prowadzący pokaz Leszek Piąstka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w pokazie, a rodzicom, dzieciom i fanom naszej sekcji za wsparcie nas jako publiczność.

Więcej zdjęć na stronie Dziennika Łódzkiego: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3416437,dni-japonskie-na-uniwersytecie-lodzkim-pokazy-judo-i-jiu-jitsu-zdjecia,id,t.html

 

Strona stworzona przez Rock SEO.