AZS Open

W dniu 13.04.2014 w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego w Łodzi odbył się Wojewódzki Turniej dzieci i młodzików AZS Open organizowany przez nasz klub.

Pomimo trudności z uzyskaniem dofinansowania do zawodów od Urzędu Miasta i sponsorów, wspólnymi sekcyjnymi siłami udało się przeprowadzić turniej z sukcesem. W tym miejscu chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Panu Dariuszowi Adamczykowi za zaangażowanie w pozyskiwanie sponsorów i patronatów oraz wszystkim zawodnikom sekcji judo i ju-jitsu, którzy poświęcili swój wolny czas i aktywnie pomagali przy organizacji zawodów. Dziękujemy również wszystkim firmom, które zafundowały nagrody dla zawodników.

Turniej przebiegał bardzo sprawnie, walki toczyły się jedna za drugą, bez zbędnych przestojów na macie. Każdy zawodnik stoczył co najmniej 3 walki. Dla wszystkich uczestników turnieju przewidziane były dyplomy i nagrody, a dla zawodników miejsc 1-3 dodatkowo medale. Po zakończonych zawodach przeprowadziliśmy wspólne randori, dzięki czemu zawodnicy mieli okazje zmierzyć się z kolegami z innych klubów z Województwa Łódzkiego i doskonalić swoje techniki.

Nasz klub reprezentowali:

Patryk Adamczyk – I miejsce

Sylwia Szewczyk – I miejsce

Oliwia Resztak- I miejsce

Łukasz Stanisławski- III miejsce

Aleksander Pluciński- II miejsce

Aleksander Gapiński- II miejsce

 

Serdecznie gratulujemy!

Strona stworzona przez Rock SEO.